BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 14378345
nr 1437 8345
Kandelabrar
Ett par, Nysilver. Höjd: 53cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:36:54
9/12 11:28:18
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.